מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….


יום שלישי פעמים כי טוב ורק לי רע (צ'רלי וחצי, 1974)

לפני שמתחילים אני יכול להגיד שרבים מכם עדיין לא עשו לנו לייק בפייסבוק, אז הנה הזדמנות נוספת.

קולנוע

אני רוצה לפתוח את הבלוג בידיעה המצערת, ולהרכין את ראשי לנוכח פטירתו של הבמאי הדגול, סידני לומט. לומט היה אחד הבמאים הגדולים של הוליווד. הוא ביים סרטים כמו: 12 המושבעים, אחר צהרים של פורענות ורשות השידור. לומט נפטר בגיל 86 ממחלת הלימפומה בדירתו במנהטן.

רוקי XII

 

ועכשיו למשהו שונה לגמרי

חדשות מרעישות מכיוון האתחול של סופרמן: יש לנו שם לסרט. ז'ק שניידר הולך  בעקבות המנטור שלו (והמפיק של הסרט), כריסטופר ניולאן, ועושה את מעשה האביר האפל. בסרט החדש של סופרמן, השם סופרמן לא יהיה בשם הסרט, הסרט יקרא פשוט "איש הפלדה" ובזה ינסה להדמות לסרט שובר הקופות ושובר הביקורות, האביר האפל. בנוסף, הוכרזה גם זהותו של הנבל, איתו יצטרך סופרמן לרקוד הפעם: מי אם לא שותף הריקוד האולטימטיבי, הגנרל זוד?! כזכור, נפגשנו בזוד בקצרה, בסרט הראשון של סופרמן, ולאחר מכן במפגש ארוך יותר בסרט השני של סופרמן. עכשיו נפגוש בו בשלישית. השאלה אם לות'ר יהיה לגמרי מחוץ לסרט, או כנבל משני, עדיין לא נענתה. אבל כן נענתה השאלה מי ישחק את זוד. את זוד ישחק מייקל שאנון שמוכר לנו יותר כסוכן הרשות לסמים ואלכוהול בסדרת המופת אימפריית הפשע.

חולה, גוסס, מת


ואם בגיבורים ובנבלים עסקנין, אז יש חדשות לגבי סרט האוונג'רס המתעתד. נכון שקפטן אמריקה עוד לא יצא, ואפילו ת'ור עדיין לא בקולנוע, אבל הצילומים לסרט הח'ברה של גיבורי העל, עומדים להתחיל כל שנייה, אם כי עדיין לא הכל סגור, במיוחד כנגד מי הם ילחמו. בתחילה היו שמועות שהחבורה תלחם בענק הירוק, בניסיון לעצור אותו מלהרוס את העיר. כעת מסתבר שהשמועות אינן נכונות והענק יהיה דווקא לצידם של הגיבורים. שמועות אחרות אומרות שאולי יהיה זה סופר סקרול, חייזר בעל יכולת שינוי צורה, אשר יכול להתחזות לכל אחד מהגיבורים. אני מבטיח לעדכן אתכם בכל התפתחות נוספת.

לפני מספר חודשים הזכרנו כאן שמתחיל להתגבש בעקבות גל הסדרות שהופכים לסרטים, סרט על פי תוכנית הטלוויזיה המיתולוגית, רחוב 21 ג'אמפ. הסדרה, ששודרה בארץ ובעולם בשנות ה90, הקפיצה למסך את ג'וני דפ', שעזב אותה באמצע בשביל לטפח קריית משחק בקולנוע. עכשיו השמועות רוחשות שג'וני יחזור למקורות ויופיע בתפקיד אורח בסרט החדש. זה יחשב לו כסרט ולא כתוכנית טלוויזיה.

בראש צעיר!! מספרת אלי וחיים במרכז המסחרי

 

אני אשאיר אתכם עם טעם טוב בפה, עם כמה שניות בלבד מהסרט החדש, שמתבשל בסדרת כוכב הקופים.


עולים השבוע

כן, חשבנו שזה טרילוגיה, כן הם גם אמרו שזה טרילוגיה, נכון כל הקונספט נבנה על זה שזה טרילוגיה. אבל מה לעשות, קולות הצרכנים והמרוץ אחר רווחים, העלו השבוע את סרט ההמשך לטרילוגיית הצעקה: הצעקה 4. האמת לא בטוח שזה יהיה רע.


טלוויזיה

הודעה לכל מעריצי ג'וס ווידן, ד"ר הוריבל, סדרת הקאלט המדוברת בכיכובו של נייל פטריק האריס, שכבר רגיל לשחק רופאים (דוגי האוזר), יוצא עם ספר חדש, שמתאר את מאחורי הקלעים של הסדרה. הספר יהיה מלא בכל טוב, קטעים מהסדרה, תהליך הבניה של הפרקים, ראיונות וכו

יש איזה כנס רפואי בבלוג? השבוע פורסם שמסתמן שחברי צוות השחקנים של סדרת דוקטור האוס יגיעו לארץ. השאלה אם יהיה להם לאן לחזור? רשת פוקס, שבה דוקטור האוס מצא בית, הודיעה שהיא במגעים חדשים לגבי חידוש הסדרה. ככל שמסתמן, הם נמצאים במשא ומתן קשה אל מול כוכבי הסדרה, שדורשים העלאה בשכרם. נקווה שהדוקטור ישרוד את המגעים ויחזור לעונה 8. אם לא, אני בטוח שהוא יכול להישאר בישראל ולעזור בשביתת הרופאים.

"אם אני צריך לראות שוב את ערוץ 1 אני מחשמל את עצמי"

 

באותו נושא, עלו השבוע שאלות לגבי עוד כמה סדרות, אם יחזרו לעונה נוספת או ייעלמו בארכיוני הטלוויזיה ובשידורים החוזרים. ביניהם אפשר למצוא את V הנוראית (שלא ברור איך שרדה עד עכשיו), משפחה לא רגילה, וכמובן שני גברים וחצי.

משחקי הכס, הפכה לאחת התוכניות הכי מצליחות בהיסטוריה של HBO עוד לפני שיצאה. הסדרה, שאמורה להתחיל ביום ראשון הקרוב, נמכרה לתחנות ברחבי העולם במחיר מרקיע שחקים, של 2.5 מיליון $ לפרק. בכך עקפה את הסדרה המצליחה הקודמת של הרשת, הסופרנוס.

"איזה ג'יני דפוק! אני לא חושב שהוא הבין שאמרתי שאני רוצה כלי ענק"

 

מוזיקה

מי אמר שמוזיקאים לא עובדים קשה, ואין סכנות בעבודה מוזיקלית?! לידי גאגא, הפרפורמית והמוזיקאית הייחודית, נפלה בהופעתה האחרונה, אחרי שניסתה לעשות תעלול קטן, אבל מיד ניערה את האבק מבגדיה, והמשיכה בהופעה כאילו דבר לא קרה.


בלינק 182, להקת הפאנק האמריקאית, הודיעה השבוע, שהם עובדים על תקליט חדש ושכבר חצי ממנו הוקלט. זה יהיה התקליט הראשון של הלהקה מזה כמעט 10 שנים. הלהקה פרצה בסוף שנות ה90 עם הדיסק " Enema of the State" (החוקן של המדינה).

ציפי ביבי ואהוד בימי זמן אמתי

 

המרכז למוזיקה קאמרית פותח עונה חדשה . עונת 2011/12 מבשרת את חזרתו של המרכז למוסיקה קאמרית אל ביתו החדש ומסביר הפנים, ברח' שטריקר. המועד המדויק לפתיחת האולם טרם נקבע וככל הנראה העונה תתחיל עדיין במרכז ענב לתרבות. עם החזרה לאולם הבית ברח' שטריקר יקדמו את הקהל "קונצרטי פואייה" קצרים, בביצוע הרכבים קאמריים מצטיינים של תלמידי הקונסרבטוריון.

ותזכרו

הTVEYE בדרך

5 מחשבות על “מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….

 1. "V" זו בהחלט אחת הסדרות הגרועות ביותר שיצא לי לראות, והיא בתחרות צמודה עם הסדרה ההיא של ההוא מדוסון קריק ועם "ניקיטה" החדש.

  לעומת זאת, מ"משפחה לא רגילה" ציפיתי ליותר, אך מפרק לפרק(בינתיים הגעתי לפרק 5) נראה כאילו זו סדרה אמריקקית דביקה. חבל. דווקא הקונספט לא רע בכלל.

  ושוב אבקש, במידת האפשר, האם תוכל לתת לינקים לכל אותם ארועים ודמויות שאתה מדבר עליהם בשביל כל אותם אלו הנבערים שאינם מכירים?

 2. למשל, מהשם של סידני לומט הייתי רוצה לינק לידיעה על מותו.
  למשל, אתה מזכיר את סופר סקרול, והיה נחמד אם הייתי יכול ללחוץ על השם שלו ולהגיע לעמוד הויקי המתאים, לדוגמא.
  למשל, אם אתה מביא ידיעה על ליהוק כלשהו, הבא לינק.
  ועוד ועוד…

 3. לגמרי לא מסכימה איתך תומאס… בפוסט כזה עמוס בידע, אין לכותב דרך לדעת מה יעניין אותך או מה יעניין אחרים. עבורך הדבר הכי פשוט הוא להיכנס לגוגל, לכתוב את שמו של סידני לומט או סופר סקרול, ולחפש מידע. לכותב, (כאן או בכל בלוג אחר) המשימה הכפולה של איסוף המידע, ואז המחשבה על איזה קישור יעניין כל קורא… נראית לי מטורפת בעומס ופשוט… מיותרת

  • מקובל לחלוטין. ירצה, ילנקק. לא ירצה, לא ילנקק. אני ל ארואה פה עניין שנוגע להסכמה או אי-הסכמה, או שמא את מתכוונת שאת לא מסכימה שאני אמור לחשוב שזה יהיה לי נוח יותר? 🙂

   בכל אופן, בבלוגים שאני קורא זה עניין נהוג למדי, כך שכנראה זה אפשרי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s