מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…


לכבוד חג הסוכותוהשנה החדשה
עדכון חגיגי
קולנוע
אנגרי בירדסהסרט.אחרי שהמשחק כבש כל פינה אפשריתבחיינו,הוא מגיע בקרוב גם לבתי הקולנוע.אנגרי בירדס התחיל את דרכוכאפליקציית משחק למכשירי האייפון,ומהר מאוד הפך להצלחה מסחררת.עד היום הוא מחזיק בשיא ההורדותלמשחק באייפון,ובמקביל התחיל להצמיח ליין איןסופי של מוצרים.היום כבר אפשר למצוא מחזיקימפתחות, עגילים,בובות ואפילו מחממי אוזנים.עכשיו אולפני מארוול החליטולהפיק יחד עם חברת התוכנה,רוויו,המפתחת את המשחק,סרט באורך מלא לציפורים הכעוסות.הפורמט של הסרט והעלילה עדיין לאנקבעו,אך כבר נקבע שזה יהיה בתלת מימד.
הבריחה מסוביבור חלק צ'יפ צ'יפ
דארן ארונופסקי(רקוויוםלחלום,ברבור שחור)איש צדיק היה.ויבאו אנשי החלפות אשר הילכו בעריהעץהקדוש(הוליווד)ויצוו על דארן ויאמרו "עשהלנו סרט על האיש הצדיק והתמיםבדורותיו,נח".וענה אותם דארןויגד,הביאו אלי אתכותב התסריטים ג'וןלוגן איש קריות שמו(גלדיאטור,הטייס),ואנו ניצור בפניכםמחזה אשר לא נחזה וסרט אשר ירעיד אמותסיפים ויביא לכם את מנחת פסל הזהב. (במילים אחרות,ארונפסקי הולךלביים סרט על נוח והמבול)
השפם זה בשביל הבחורות 
סוף סוף,לאחר תלאות איןספור,אחרי עשורים שלשמועות שונות ומשונות,לבסוף ההפקהמתחילה לצאת לדרך,לעיבוד לקולנועשל הספר המשחק של אנדר. הספרשיצא לאור עוד בשנת 1985 ונכתבעל ידי אורסון סקוט קארד,מספר את סיפורו של אנדר,ילד בן שש שנלקח לבית ספר ללחימה,בצפיה לקרב בין האנושות לביןהבאגים,יצורי חלל דמויי חרקים שתקפו אתכדור הארץ.לאחרונה יצאה הדרפט הראשון שלהתסריט ולמרות שעדיין לא מצאו במאי,כבר הוציאו קול קורא לשחקניםלהגיע להיבחן לדמויות.מדרישות התפקיד שיצאו אפשר להביןשהסרט הולך לבגר את הדמויות בכמה שנים,ובמקום שהילדים יהיו בני שש,הם כנראה יהיו בסביבות גיל 10,עדיין גיל צעיר ביותר בשביל להחזיקסרט לקהל בוגר.
שם הרי גולן, הושט היד וגע בם
עולים השבוע
רודריגז חוזר ומוסיף סרט רביעילטרילוגיה שלו.לא,אני לא מדבר על טרילוגית דפסרדו,אני גם לא מדבר על טרילוגית משחרעד שקיעה (dusktill dawn) אני כן מדבר על ספייקידס.השבוע עולה ספיי קידס 4-כל הזמן שבעולם.גם אותו כתב ובייםרודריגז,אומנם סרט ילדים,אבל לפחות זהרודריגז ואפילו ב4 מימדים 


בנוסף השבוע גם עולהו"השכונה VS חייזרים,סרט בריטי חביבעל חיזרים מפלצתיים שפולשים לשכונת עוניבאנגליה.אז אכן זה מהשקורה שהנוסע השמיני פוגש את החוליגניםמאנגליה,מפגש משעשע גםאם לפעמים קצת טרחני.
החיזרים נגד שכונת התקווה 
טלוויזיה
חייל(שלט)אוניברסלי,הסרט של ג'וקלוד ואן דם,מ1992.עושה בימים אלואת דרכו למסך הקטן. על הכתיבה יהיהאמון דימאן קינדלר,מי שהיה חלק מצוותהכותבים של סדרת סטארגייטSG1.
אתה שמח לראות אותי? או סתם יש לך מגיביהים בנעליים?

משפחה בהפרעה,הסדרה הקומיתהמצליחה,שסימה את דרכהב2006עושה את דרכהחזרה למסך הקטן והגדול.יוצר הסדרהמיטשל הורוויץ הודיע ביחד עם צוות השחקנים,שהם עובדים בימיםאלו על עונה חדשה לסדרה ,ואת סוף העונהימשיך סרט באורך מלא של הסדרה.

בלוג בהפרעה 

ואם כבר בקומדיות מטורפותעם קשר רופף למציאות,צ'רלישין.צ'רליוהסאגה המתמשכת שלו מול שניגברים וחצי מגיעה סוףסוף לקיצה.אחרי שצ'רלישין החליט להגיע להסדר של25מיליון דולרעל הפיטורים שלו ועלהכנסות עתידיות של הסדרה שזה עתה עזב,הסדרה שבה לאחרונהלאוויר ואת תפקידו של שין תופס השחקןאשטון ק'וצר.
אני והבלוג רוצים לאכל לכלהקוראים שלנו
ולכל עם ישראל
חתימה טובה ושנה נהדרת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s