מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….


בין מועד לחג בין חג למועד
עוד עדכון בא בדיוק בזמן
קולנוע
החלל הראשון במערכה של השופט דרא'ד נפלהבמאי של הסרטהשופט דראד (judge dredd) לאורך כל תקופת הצילומים, פיטר טראוויס (שמונה צדדים לאמת), נפל חלל בחדר העריכהלאחר ויכוח סוער עם מפיק/תסריטאי/סופר הסרטאלכס גרלנד (החוף, 28 יום אחרי). בסוף הויכוח גרלנד פיטר את טראוויס והחליט למלא בעצמו את תפקיד במאי העריכה של הסרטואולי אף לצאת לצילומים נוספיםיש לבהיר שאלכס גרלנד מעולם לא ביים אף סרט וזה יהיה הראשון שהוא מעורב בו ברמת ההפקה.

השופט השפוט


אם אנו עוסקים כבר בעיני משפט וחלליםאז להווי ידוע לכם שמלחמת העולם הבאה אלינו לטובה, מלחמת העולם Zעלתה לכותרות השבועבעקבות התלהבות יתרה של בראד פיטהמפיק של הסרטושל צוות ההפקהסט הצילומים של הסרט בהונגריהזכה לפשיטה משטרתית אמיתיתלאחר שלמשטרה הגיע מידעשבין אקדחי "הצעצועשל הסט ישנם גם רובים אמיתייםחלקם של הצבא ושל אזרחים פרטייםעל פי חוקאין להכניס או להשתמש בנשק חם בצילומי סרטהמשטרה שפשטה על הסט החרימה לא פחות מ74- רובים בעלי יכולת ירייה חמהביניהם AK-47 ורובי M-4כנראה שבראד פיט לקח קצת יותר מידי ברצינות את עניין הזומבים הזה.

כן בראד, תן לנו את האקדח ונדבר על זה, הכל יהיה בסדר…

ג'וני דפ'דופיהלך בשדה.
ג'וני דפ'דופי את השדה חוצה ואומראני רוצהאני רוצהג'וני דפ'דופי רצה עד מאוד להיות חיה.
הוא חשב על חמורחשב על פרהאך לבסוף החליט
להיות סוס זה יהיה להיט!
ג'וני דפ'דופי הלך למפיק,
לחש לו באוזןאני אהיה סוס וזה מספיק !
וכך קיבל ג'וני דפאת התפקידלשחק את דמותו של דוקטור סוס בסרט חדש על חייו של סופר הילדים הנערץ והמצליח.

עולים השבוע
השבוע עולים כמה סרטים מעיינים במיוחד:
הראשון הוא פלדה אמיתיתסרט מפתיע ונהדר לא ארחיב עליו כאןכי תקבלו ביום חמישי סקירה מפורטת עליו ועל סרטי איגרוף.
השני הוא משחקי השלטוןלאלא מדובר בסרט על הפוליטיקה הישראלית בזמננואלא במותחן הפוליטי החדש של ג'ורגקלונימתאים לאוהבי הז'אנרסרט טוב ואיטי.
טלוויזיה
משפחת סימפסוןסדרת האנימציה הארוכה ביותר בכל הזמניםלא מוותרתבימים אלו חתמו היוצרים עם רשת פוקסעל עוד עונות לפחותזאת אומרת שנוכל לצפות בסימפסון לפחות עד עונה 25מה שיביא את הסדרה לשיא של 559 פרקיםשיא שלפי דעתי אף קומדיית מצבים לא השיגה מעולם.
ענתיקות
הקוסמיםהיא סדרת ספרים שמתייגת את עצמה כ-"הארי פוטר למבוגרים". הספרים עוקבים אחרי חבורה של בני 20+ החיים בניויורק ולומדים כישוףסדרת הספרים עוברת בימים אלו עיבוד למסך הקטןעלידי הכותבים שכתבו את התסריט לאקסמן:ההתחלההסדרה אמורה לעלות לאקרנים כבר בסתיו של 2013.
מקומי.
השנה נמשך קרב האיתנים שמטריף את עולם הגיקים בישראלבין פסטיבל ICON-TLV לבין פסטיבל איקוןזה אומר שעניין זה נוגע לי אישית גם כןקרב אימתני שכבר מתנהל בערכאות משפטיותהאם הוא יבוא לסיומו השנההאם האיקון הקולנועי והפתוח בסינמטקאו האיקון ההיתולי והססגוני של חברי קהילות החובביםינצח בסיבוב הזה?
לא ידועאבל מה שידוע הואשלשניהם יש חומר נהדר וימים שלמים של הנאה עבור כל אחד מן האוהדים בשני המחנות.
לא משנה מי מנצח, בסוף כולם יוצאים לוזרים
גם השבוע
אני מאחל לכם חג שמח
וסוכה בלאט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s