מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…


חג סוכותשמח לקוראים
וחג חירותשמח לחייל הפדוי גלעד שליט
והנההחדשות
קולנוע
תמונותראשונות מהחידוש של זיכרוןגורלי שוחררו השבוע לפרסום. להזכירכם,מדובר בחידוש לסרט שלארנולד שוורצינגר,שהיה מבוסס על סיפור קצרשל הסופר פיליפ'קי.דיק(בליידראנר).הסרט עוקב אחרי דגלאס קוויד,פועל פשוט שמוצא את עצמובמרדף מעצמו ובעקבות עצמו.בתפקיד הראשי מצא עצמוקולין פארל (תאטלפון),לאחר העדרות ממושכת מסרטיםהוליוודים.
ידיים למעלה , על הראש, על החידוש , 1-2-3


השבוע גםיצא הטריילר החדש לסרט החדש שג'ורגלוקס הפיק,זנבות אדומים(Red Tails)המגולל את סיפורםהאמיתי של טייסת שהורכבה כולה מטייסיםאפרו אמריקאים שבסוף המלחמה הפכו לאחדהגיבורים הגדולים של התקופה,והעלו על נס והביאו לשיפורמעמדם של כל השחורים ברחבי ארה”ב.
ועוד חדשותעל סרט ההמשך של סילבסטרסטאלונה והח'ברה,הבלתי נשכחים 2.קורבן נוסף של רולטת השמותהענקית נופל,ולא יופיע בסרט הבא.חוץ מג'טלי שכבר הודענו שלא יחזורלתפוס את מקומו בין החבורה הנועזת,מסתבר עכשיו שגם מיקירורק לא יחזור להילחם עםהגברים.רורק הודיע שלא יוכל להשתתףבסרט זה עקב לוחות זמנים חופפים עם הסרט"שבעהפסיכופטים"בו יככב לצד שמות כמוקריסטופר ווקן,קולין פארל וסאם רוקוול.
עוליםהשבוע
השבועעולה הסרט החדש של הבמאי הספרדי אלמודובר.הסרט החדש שלו העורבו אני חי,הוא סרט אלמודוברי טיפוסי,משמע פסיכי,מותח ובעיקר גורם לך לזוזבאי נוחות בכסאיך לאורך כל הסרט.
טלוויזיה
הזומבימת מצחוק?סרט הזומבים הקומי,זומבילנד,כנראה יגיע לטלוויזיה.הסרט התחיל כרעיון לסידרתטלויזיה והפך בסוף ללהיט קולנועי העוקבאחר חבורה קצת מבולבלת בעולם פוסט אפוקליפטיבו זומבים השתלטו על העולם.על הסדרה שוקדים שניהיוצרים המקוריים של הסרט בתקווה לראותאת הסדרה כבר בלוח המשדרים של 2014.
מיק'ג'אגרהסדרה.שיתוף פעולה בין הבמאיהאגדי הפך מפיק טלויזיה,מרטין סקורסזה (אמפרייתהרשע)והזמר האלמותימיק'ג'אגר(האבניםהמתגלגלות)מניב סדרת דרמה מוזיקאליתחדשה.הסדרה תעקוב אחר להקת רוקבשנות ה70הסוערות.הסדרה תהיה מבוססת בצורהרופפת על החוויות של מיק ג'אגרבזמן היותו זמר ומנהיג להקת האבניםהמתגלגלות.


רוק בבית גיל הזהב
ולבסוףחדשות טובות וחדשות עוד יותר טובות.החדשות הטובותסדרת הפשע,ילדי האנרכיהחודשה לעונה חמישית.החדשות היותר טובות הןשהחידוש הנוראי לסדרה המלאכיותשל צ'רלייורד מהמסך,לאחר ארבעה פרקים בלבד,בעקבות רייטניג נמוךביותר.
מוזיקה
להקתו שלהזמר/שחקן ג'אדל יטו(רקוויים לחלום)Thirty Secondsto Mars(שלושים שניות ממאדים) זכתההשבוע בשיא גינס  במוזיקה, כאשרשברה את שיא מספר ההופעות לסיבוב הופעותאחד.הלהקההתחילה את סיבוב ההופעות עוד ב2009והספיקהלהופיע ב60עריםשונות ב6יבשות.


ונסייםבהודעה נעימה.הזמר/ילדג'סטיןביבר הודיעשחלק מההכנסות של האלבום החגים החדש שלו,Under theMistletoe,הואיתרום לצדקה.הואכמובן לא אמר איזה חלק ואיזה צדקה,אבלהרעיון עצמו הוא כבר מבורך.
ובנימהאופטימית זו,נברךאתכם פעם נוספת בחג שמח

מחשבה אחת על “מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s