מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….


קולנוע
הרפתקאותרידיק 3:החיפושאחרי מקורות מימון.הסרט השלישיבסדרת המד"בפעולה בכיכובו של וויןדיזל שכוללת אתפיץ'בלאקואת רידיק:המסעמתחיל,עומדבפני סגירת הסט.לאחרשיותר ממחצית מהסרט כבר צולם,ההפקהנכנסה לחובות ולא מצליחה לסיים את צילומיההפקה.במאיהסרט TMZ,הודיעהשבוע שהאולפנים החליפו את המפתחות עלהסט והצילומים נכון לעכשיו הופסקו.יוקרהמחייה הגיע גם לעתיד.

הישרדות איי קפריסין

דלטורו משחק בבובות?הבמאיהדרום אמריקאי גיירמודל טורו (הלבוי,המבוךשל הפאן)הולךלהפיק סרט באורך מלא לסרטון האנימציההמטריד,אלמה.לפרויקטהזה התחבר דל טורו עם אולפני דריםוורקס,שהםישתפו פעולה עם עורך פיקסר,רודריגובלאס.

טוניסופרנו וטוני בי,אובמילים אחרות גי'מסגנדולפיני וסטיבבושמי,ישחקוביחד בקומדיה החדשה שלסטיב קורל.יחדאיתם תשחק גם אוליביהווילד הידועה בעיקרבתפקידה בסרט טרון:מורשת. הסרטיעקוב אחר זוג קוסמים אשר חולקים מושאאהבה אחת (ווילד).
מטוני ועד טוני לא קם כטוני
עוליםהשבוע
סוףסוף,אחדהסרטים המדוברים ביותר השנה,עולההשבוע לאקרנים.הרפתקאותטין טין.הסרטהמבוסס על הקומיקס הבלגי באותו שם,אמורלהיות הראשון בטרילוגיה חדשה.אתהסרט הפיק  פיטר ג'קסון (טרילוגיית שר הטבעות),ואתהסרט עצמו ביים לא אחר מסטיבן שפילברג.

טלויזיה

סדרת הספרים של סטיבן קינגהמגדל האפלהולכת להפוך לפרנצייז יחודי שלא נעשה קודם זהHBO ואולפני יוניברסל הולכים לשתף פעולה במיזם ראשון מסוגוהנסיון להקים לתחיה את היקום האפל של סדרת הספרים במקביל – גם בסדרת טלויזיה וגם בטרילוגיה קולנועי-. כאשר הסדרה והסרטים יהיו מקושרים בקשר ישיר והדמויות ישוחקו על ידי אותם שחקנים.

המגדל הלוהט

בצבעיםחיים (inliving color) סדרתהמערכונים הקלאסית משנות ה90המוקדמות,חוזרתלחיים.סדרתהמערכונים ששודרה בין 1990ל1994,תחודשלקראת יום הולדה ה25שלהתוכנית הראשונה.מהסדרההמקורית צמחו שמות כמו ג'יםקארי (אייסונטורה,המופעשל טרומן)האחיםווינס (מתלצעוק), ג'ימיפוקס (ריי,אזרחשומר חוק)ואפילוג'ניפרלופז.


אםהתגעגעתם לצ'רלישין,אתםיכולים להירגע.השחקןחתם חוזה השבוע לסדרת סיטקום חדשה.הסדרה,שתקרא"סדנהלעצבים",תהיהמבוסס על סרט הקולנוע בעל אותו שם.בסרטדמותו של ג'קניקולסון מנסה לעזורלדמותו של אדם סנדלרלעבוד על התפרצויות הזעם שלו בדרכים מאודקריאטיביות.שיןישחק בסדרה את תפקיד הדמות של ג'ק.
אכן מעצבן 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s