מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….


הריהעדכוניםבתחילהנפתח עם הידיעה החשובה ביותר.ב16לחודש,העולם המופלאשל התרבות יוצא לעולם האמיתי.אני אעבירהרצאה שלמה שמבוססת על סדרת הכתבות שפורסמוכאן,על מקורות מלחמת הכוכבים.ההרצאהתתקיים בפאב הסשק בלילנבלום 17.ההרצאה תתחילבשעה 20:00.כולכםמוזמנים,ואפילו ישלנו דף אירוע בפייסבוק.

ולהמשךהחדשות הפחות חשובות….

קולנוע

נתחילעם הסרט החדש של בונד,כן בונד,ג'ימסבונד.הסרט החדשהאפוף מיסתורין וסודות,סוף סוף נחשף שם הסרט החדש.במאי הסרט,סם מאנדז(אמריקןביוטי)הודיע בכינוסהעיתונאים שערך שהשם החדש יהיה :סקאיפול(שמיםנופלים).עדיין לאידוע מה העלילה ואם השם מרמז על משהובעלילה,כמו מכשירשיכול ליירט לווינים או משהו דומה,או אולי זהרק שם קוד כלשהו לדמות/חפץ/חייתמחמד שמופיע בסרט.נחכה ונראה.

לא, אני לא שמח לראות אותך וכן, זה כן אקדח בכיס שלי


פופאיהמלח,זה פואפאיהמלח,הנה הוא חוזרעם סרט ותרד,כן זה פופאיהמלח.
סונישכרה את שירותי אבי ארד,המפיק המופרסםשל סרטי מארוול,להפיק עבורהסרט באורך מלא ובשלושה מימדים של פופאי.פופאי כברזכה לעיבוד קולנועי בתחילת שנות ה80על ידי מילושפורמן,שאף נתןלרובין וויליאמס את התפקיד הקולונועיהראשון שלו וגם את הכישלון הקולנועיהראשוןהכל בסרטאחד. האם הסרטהזה יצליח להעלות מהאוב את הדמות האהובהעצומת העין?
ובאותונושא,איפהאפי?( Where'sWaldo?) לאחרונההוא נראה נכנס לאולפני MGMומוכראת הזכויות שלו לעשות על פיו סרט.

פופאי המלאך


"גבירותי ורבותי אנחנו שוב עוזבים . קשה קצת לנתק מגע מכוכב הקופים" למעשה כל כך קשה, שכבר עובדים על המשך לאתחול של הסדרה שיצאה השנה "המרד על כוכב הקופים". השחקן אנדי סירקס (שר הטבעות, קינג-קונג) ששיחק את סיזר הקוף, חתם על חוזה עם האולפנים להופיע בסרט הקרוב ובמספר סרטי המשך. לעומת זאת, עד לכתיבת שורות אלו הצעה דומה לא הוגשה לשחק הדמות האנושית, ג'ימס פראנקו.

בלייד ראנר 2, הפרויקט שרידלי סקוט (הנוסע השמיני, תלמה ולואיז) מדבר עליו כבר זמן מה, מתחיל להתגבש לאט לאט. לאחרונה רידלי חשף שיהיה מדובר בסרט המשך ולא בקדימון, וכאשר נשאל אם הריסון פורד יחזור לתפקידו של הבלש דקרט, הוא ענה בפשטות, “לא, לא ממש". כידוע הריסון פורד ורידלי סקוט נתקלו בהרבה מאוד משוכות לאורך הדרך ולא מפתיע שהם לא ירצו לעבוד יחד בשנית.

ואם כבר רידלי סקוט והמשכונים/קדימונים, באותה מסיבה רידלי גם דיבר על הסרט החדש שלו הפרוטימאוס, שהוא קדימון לסרט המד"ב/אימה הראשון שלו, הנוסע השמיני. הפרוטימאוס מספר על האירועים לפני הסרט הראשון. כאשר נשאל למה הוא נזכר לאחר שלושה עשורים לחזור לסרט, הוא טען שפשוט לא היה תסריט שמספיק עניין אותו עד שהפרוייקט הזה התחיל. הוא גם הבהיר (לצערנו הרב) שלוחמת החיזרים סיגורני וויבר לא תחזור ותופיע בסרט הקרוב.

עולים השבוע

אחינו האדיוט, קומדיה נחמדה ושנונה, על אדיוט תמים ומשעשע והסתבכויות שלו עם משפחתו. סרט קטן וממולץ (ביקור קצר בקרוב)

כמו כן, השבוע עולה גם האפוס המדובר בני אלמוות, מהמפיקים של 300. סרט מסוגנן. לגבי התוכן אני לא יכול להתחייב

טלויזיה 

עונת החידושים עלינו. סדרת הפעולה התקופתית, ספרטקוס, חוזרת לעונה שלישית, זאת על אף המוות הטראגי טרם עת של כוכב הסידרה. סדרה אחרת שמקבלת עונה נוספת (לא יודע למה ) היא האקס פאקטור האמריקאי, שאת ביקורתי על הזוועה הזו אפשר לקרוא כאן. גם היו היה פעם מקבלת עונה שלמה, כמו גם סדרת האימה החדשה סופר אימה אמריקאי.

הצמד הארולד וקומר, הפקיסטאני והקוראני מסידרת הסרטים הקומיים חוזרים. לא, לא בעוד סרט, אפילו לא בסדרת טלויזיה. השניים חוזרים למסך כדמויות מצויירות. הסדרה עדיין מחפשת רשת, אבל כנראה שימצאו בקרוב.

לסיכום

לא לשכוח לסמן ביומן את ה16 לחודש- העולם המופלא של התרבות בשסק.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s