מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…מבזק…


לאחר שבוע וחציקצת רופפים
הבלוג חוזר לפעילותרגילה
כל שלישי מבזקוכל שישי כתבה/ביקורת
והיום הרי יוםשלישי, אז הנההמבזק.
קולנוע
רק לפני מספרשבועות, דיווחנועל בעיות המימון של הסרט החדש בסדרת סרטירידיק (פיצ'בלאק) בכיכובושל ווין דיזיל. הפקתהסרט הופסקה באמצע והאולפנים שבו צולםהסרט נעל את הצוות מחוצה לו.לאחרונה מסתמנים משקיעים חדשיםשהזרימו כספים נוספים לסרט,והסרט חוזר לצילומים בימים הקרובים.כנראה שנקבל סרט שלישי (אורביעי, תלוי אםסופרים את המצוייר)בסדרה.
"ולמה יש לך עיניים כלכך מבריקות ?"
האביר האפל פורש,השחקן כריסטיאן בייל,מי שיגלם את באטמן בשני הסרטיםהאחרונים, ויגלםאותו שוב בסרט האביר האפל עולה,שיצא הקיץ, הודיעאתמול במסיבת עיתונאים שערך לסרט אחרשלו, שהוא תולהאת גלימת הבאטמן בפעם האחרונה,ושיותר הוא והבמאי כריסטופר נולאן לא יעבדו על סרטיבאטמן. הוא אףהוסיף ואמר שהסרט הקרוב הוא לא פחות מיצירתמופת, והמשיךלשבח את השחקנים ששיחקו לצידו.

"ולמה יש לך אוזניים כלכך גדולות?"
זהו סיפורה שלספינת החלל אנטרפייז,היא במשימה לחקור עולמות חדשים,וללכת בתעוזה לאן שכל סרט אחר לפני,לתלת מימד. ג'יג'י אברמס,במאי הסרט החדש של סטארטראק,הודיע שהסרט החדש יצולם מראש ,כולו בטכנולוגית התלת מימד.

אני חושב אני רואה טושטוש
מקס הלוחם בדרכים,חוזר! אחרישנים של שמועות ועיכובים וביטולים וחידושיםואז שוב ביטולים, מקסהלוחם בדרכים 4, קיבלאור ירוק ומתחיל בקרוב מאוד לצאת לדרך.במאי הסרט ג'ורגמיילס (רגלייםשמחות) אישרשההפקה היתה אמורה להתחיל כבר בספטמבר,אבל בגלל עונה גשומה במיוחד במדברהנמיבי, השממההפכה לכר מוריק,הצילומים כנראה יתאחרו לאפריל,שבו המדבר ישוב להיות השממה המוכרתשל מקס הזועם. חשובלהדגיש שמל גיבסון,לא ישוב לתפוס את התפקיד הראשי,ואותו יחליף השחקן הבריטי טום הארדי(ההתחלה,האביר האפל עולה).
טלוויזיה
נתחיל עם החדשותהטובות ביותר, משפחהבהפרעה (Arrested Development) חוזרת עם פרקים חדשים.הסדרה נקנתה על ידי חברת הפצת הסרטיםהגדולה בארה"בדרך האינטרנט, נטפליקס.החברה תתחיל בהפקה של פרקים חדשים,שיהיה ניתן לצפות בצפיה ישירה מהאתרשלהם, לצערנו איןאפשרות לראות סרטים ותוכניות מנטלפיקסבארץ. אבל אל דאגההתוכניות יהיו בפורמט טלויזיוני ובאיכותטלויזיונית, וימכרולרשתות בעולם כסדרה לכל דבר.
HOno he didnt! הוא חוזר למסך שלנו,לא, לא סופרמן,גם לא ג'י.אראפילו לא פיסטוק.ריקי ג'רבייסחוזר שוב פעם לטקס גלובוס הזהב.למי שלא זוכר,בשנה שעברה ג'רבייסהנחה את הטקס, ועוררמהומה לא קטנה עם הבדיחות העוקצניותוהגסות המיוחדת שלו,ומסכת התעללות והשפלות שהוא העביראת אורחי הטקס. לאחרהשידור ולאחר שכלי התקשורת התעשתו מהשוקההתחלתי, כולםהסכימו, שגרייבסלא יחזור להנחות טקסים בקרוב,ובכן…. אנחנונראה אותו כבר בטקס הקרוב.כאשר גרייבס נשאל על העניין,הוא אישר את הידיעה,והוסיף שהוא כבר דיבר עם בילי קריסטל(שינחה את פרסהאוסקר השנה) והםכבר תיאמו שקריסטל לא יגנוב לו את בדיחותהשואה הפדופיליות שלו.הנה התחלנו.ולסיום ולהנאתכם הקטעים הטובים ביותרשל גרייבס מהטקס הקודם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s