מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….מבזק….


יום שלישיפעמיים כי טוב
ועכשיושלוש פעמים כי טוב
קולנוע
זהו סיפורהשל ספינת החלל אנטרפרייז.היא ממשיכה במשימתה לחפשולמצוא שחקנים נוספים לסרט השני בסדרההחדשה של סטארטרק (startrack). יומן קפטן 843,2341השחקן זוכה האוסקר,בנסיו דל תורו,כנראה בסוף לא יצטרף לסרטבתור הנבל הראשי,קאן.אך אל דאגה,רובוקופ,סליחה,פיטר ווילר, כנראה יתפוס את תפקידובתור קאאאאאאאןןןןןןן.

הבורג המקורי?


בעוד 24שעות מישהו יתנקש בנשיא/יפוצץפצצה גרעינית/יחרחרמלחמת עולם (אנאהקיפו בעיגול את העלילה המתבקשת),אלא אם הסוכן ג'קבאוור או קיפר סאתרלנד יוכל לעצוראותוהסרט.כן,24 הסדרה המדוברת של אמצעשנות ה2000,מגיעה למסך הגדול.הסרט כנראה לא יהיה באורךשל 24 שעות,אבל בהחלט יהיה מלא באקשןשיכול למלא יממה שלמה.

המשימה הבאה שלך: להישאר פיכח 24 שעות

סדרת סרטיהחמרמורת (Thehangover) או כפי שהיא ידועהבארץ "בדרךלחתונה עוצרים ב...”.מתחילה להרים את ההפקהלסרט השלישי בסדרה.לאחר שהחבורה הפרועה נלחמהעם טיגריס בווגאס ונתקעה בבנגקוק,החברה'הפעם יגיעו לעיר הזימהוהסיליקון,לוס אנג'לס. רוב שחקני הסרטים הקודמיםכבר אישרו את השתתפותם בסרט.
גם המשימה שלכם זה להישאר פיכחים 24 ושעות
צריך אומץאמיתי להילחם בצבא הסלמנדרות.מי שהבין את שני הרמזיםהאלו, כנראה הבין שהשחקניתהצעירה היילי סטיינפלד,מי ששיחקה במערבון הנהדרשל האחים כהן,אומץ אמיתי (Truegrit), תשחק בתפקיד הנשיהראשי בסרט החדש והמצופה המשחק של אנדר.הסרט מבוסס על ספר באותושם, שהפךכבר מזמן לאבן יסוד בספרות המד"בולאחד הספרים הנקראים ביותר בתחום.הסרט עוקב אחר בית ספרללחימה בחלל המכין את הלוחמים של המחרלמלחמה של האנושות בגזע החרקים,המכונה בפשטותבאגים.
השמעותגם אומרות שכרגע,תפקיד המבוגר האחרי,קולנול גראף יהיהמלוהק על ידי שודד החלל הוותיק,הריסון "סולו"פורד.
בשמלה אפורה ושתי צמות..

ונסייםאת החלק הזה בעסקת נדל"ןחד פעמית.הבית המעופף מהסרט UPשל פיקסר עומד למכירה.לא,לא הדגם,אלא בית אמיתי בגודל אמיתישנבנה בדיוק לפי המראה של הבית המצוירעומד היום למכירה.לאמריקאים זה נראה קצתיקר ב400,000$אבל מה זה בת"אבית במיליון וחצי?תמיד אפשר לקנות אותוובעזרת כמה בלונים להעביר אותו לרחוברוטשילדעוליםהשבוע
זה הזמןלהתאפר,זה הזמן להתלבש,זה הזמן להזיז את החבובשלך לסרט החבובות.השבוע סוף סוף הקאמבקהמיוחל של קרמיט,מיס פיגי וכל החבורה.מיום חמישי בבתי הקולנוע,וכבר עכשיו כתבה מקיפהומעניינת עליהם כאן בבלוג.
טלוויזיה
בקרובהמושג לשיר בכל "הכוח"הולך לקבל זווית חדשה.אז גם תוכנית הטלוויזיההמצליחה (אולפחות הייתה מצליחה)גליי (glee),מנסה בכל הכוח לחזורלרייטינג המיוחל שהיה לה רק לפני שתיעונות.לטובת הנסיון,רשת FOXשהיא גם חברת ההפצה שלסרטי מלחמת הכוכבים,הצליחה לגייס את לא אחרמאשר צ'ובאקההוויקי (השטיחהמהלך).צ'ואייופיע בפרק אבל כנראה לא ישר (לטובתהציבור הכללי).אז בפרק הבא של גליי תצפולשיר בכל הכוח.


וישמעהילדמלךאת צעקת העם.ויאמר להם המלךילד"ממזראנוכי,ולבי רשע.אבי הכה אתכם בשביתתתסריטאים,אך אני אבוא לקראתכם ולאאתן לכם שוב להמתין ארוכות,כך אמרתי וכך יהיה".או במילים אחרות,היוצרים של משחקי הכס, שמעואת תלונות הציבור על ההמתנה הארוכה שהםממתינים לעונה השניה של הסדרה,לכן החליטו לצלם ביחד גבאל גב גם את העונה השלישית,כך שההמתנה לעונה השלישיתתהיה קצרה באופן משמעותי.אך עדיין כל עונה תכלולרק 10 פרקיםכמו העונה הראשונה.
ועודהשבוע
ב12/12יום שני הבא,יעלה המופע המיוחד והמרתק"בומביקסמורי".מופע המחול היחודי הזהב"בומביקסמורי"(תולעתהמשי בלטינית),נוגעיםהרקדנים במעמקי המבוך שבו אנחנו הולכיםלאיבוד כדי למצוא את מה שאבד לנו."הסונטותהמיסטיריות"שלהיינריך איגנץ ביבר שזורות במסע הייחודיהזה.ההופעהתתקיים בתאטרון ירושלים (אניחושב שזה בירושלים)
שווהלהתאמץ ולהגיע

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s