מבזק…..מבזק…..מבזק…..מבזק…..


מבזקשלישי
וקולנועבעיקרו
קולנוע
                        
המשחקשל אנדר (Ender's game),ממשיך לצבור תאוצה. לאחר שנודע ששחקנית אחת כבר הצטרפה לצוות השחקנים, אסאבאטרפילד (אומץ אמיתי), עכשיו הצטרף שם נוסף, בן קינגסלי, זוכה פרסהאוסקר על הסרט גנדי ושחקן מהליגה הראשונה . בהפקה לא חשפו עדיין את שם הדמות אותההוא ישחק, רק את העובדה שהדמות הזו תהיה לוחם חלל דגול שנחשב למת במשך הרבה מאודשנים. העיקר שלא אמרו שהוא הולך לשחק את מאזר רקהאם.

"תסתכלו לי בעיניים, אתם מרגישים עייפים, העפעפיים כבדים ונסגרים מאליהם, אתם תירדמו… שאני אספור עד שלוש אתם תתעוררו ותספרו לכל החברים שלכם על הבלוג הנפלא של העולם המופלא של התרבות. 1,2,3"

אמריקןפסיכו (American Psycho),סרט המופת עם כריסטיאן בייל, הולך לקבל חידוש. הבמאי הצעיר, נייבל ג'ימס,שכבר ביים כמה קליפים ופרסומות, החליט שהוא רוצה לעשות רימייק לאמריקן סייכו, הסרטהמבוסס על ספר באותו שם. נייבל רוצה לעשות סרט בתקציב נמוך שיתפוס מחדש את העיבודהסיפרותי, לאור השינויים בחברה מאז הסרט הראשון לפני 13 שנה. עדיין לא ידוע מי יהיה צוות השחקנים.
"עכשיו בדיוק גמרתי לטפל במישהו שלא סיפר על הבלוג המופלא של העולם הנפלא של התרבות, אתם כבר סיפרתם לכולם?" 

לסיוםנתן לכם קינוח נחמד, הטריילר החדש של גברים בשחור 3 שיצא במאי הקרוב.
עוליםהשבוע
המשימהשלכם, אם תחליטו לקבל אותה, היא לשבת בקולנוע ולראות את הסרט החדש של משימה בלתיאפשרית, משימה בלתי אפשרית: קוד הצללים. אם במהלך הסרט תיתפסו ללא כרטיס אותחליטו לעזוב את האולם לפני סיום הסרט, הבלוג יכחיש כל קשר אליכם (גם אם לא תיתפסואנחנו מכחישים). המסך שלכם ישמיד את עצמו בעוד 5 שניות.

השבועגם יעלה לאקרנים, התעלומה החדשה ברחובות לונדון של המלכה ויקטוריה. היחיד שיכוללפתור אותה הוא הבמאי גאי ריצ'י בעזרת הבלש שרלוק הולמס וידידו ווטסון הביסיסי.
שרלוקהולמס: משחק הצללים.

מה הקטע עם הצללים?


טלוויזיה
עםמכונת הזמן של הדוקטור אפשר למצוא הרבה דברים, מה שקשה למצוא זה את הפרקיםהאבודים.  אבל השבוע התגלו עוד שני פרקיםאבודים של דוקטור הו. דוקטור הו היא סדרת המד"ב הארוכה בהיסטוריה. היאהתחילה עוד בשנות ה60המוקדמות. אך הבעיה שהBBCבאותה תקופה לא דאגה לארכיון מסודר במיוחד ופשוט הקליטה על קלטות השידור שידוריםאחרים (גם ברשות השידור היה נוהג דומה בעבר) , ויחד עם שרפה שפרצה בארכיון לפניכמה עשורים, פרקים שלמים של הסדרה פשוט אבדו. מידי פעם נמצאים פרקים אבודים כמו שקרההשבוע, כאשר נמצא פרק אחד מ1965עם הדוקטור הראשון ואחד מ67עם הדוקטור השני.  ישנם עוד בערך 100 פרקי דוקטור הו שנעלמו.


מחשבה אחת על “מבזק…..מבזק…..מבזק…..מבזק…..

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s