מבזק… מבזק…מבזק… מבזק…מבזק… מבזק…


ביפ….ביפביפ….

והנה החדשות מפיוויד. אי קייוטיקולנוע

בעזרת האב הבןורוח הג'דאי,עוד מדינה נכנסה להיסטוריה צ'כיה.לאחר מפקד אוכלסין במדינה,15,000 איש הגדירו את עצמם כאוחזים בדתהכוח. המדינהאמרה שכנראה תכיר בדת הזו,על אף שזה נראה להם שטותי.אבל מי הם שיחליטו איזו דת שטותיתיותר, זו שמאמינהבכוח וביכולת להזיז דברים בכוח המחשבה?או זו שחושבת שאלוהים עיבר בתולה ואזצלב אותו? מי יתן והכוח יעזור לכם לשתות את הבירה הצ'כית שלכם. הפרומיטאוס,סרט המד"בהחדש של רידלי סקוט,ומה שעד לא מזמן נחשב לקדימון של הנוסעהשמיני. אז האםהוא הקדימון או לא?מי שלא רוצה לדעת או לא רוצה ספויילרים מוזמן לקפוץ לידיעה הבאה.כאשר רידלי סקוט נשאל אם החייזר,הזאנומורפ (זההשם המדעי שלו), יופיעבסרט החדש
הוא ענה בפשטות"לא!”“הם לקחו את היצור הזה וסחטו כל מהשאפשר לעשות ממנו,לכל הרוחות ,הייתיבדיסנוורלד לפני מספר חודשים,והוא היה שם,היצור הזה היה חלק מדיסנוורלד,איך לעזאזל הוא הגיע לדיסנוורלד?”

"אלוהים מה זה הריח הזה? מתי פעם אחרונה הייתה אצל שיננית בן אדם?"שבוע הבא (29/12) עולה בארץהגירסה האמריקאית לסרט,נערה עם קעקוע דרקון.הסרט האמריקאי שמבוסס על הרומן השוודיועל הסרט השוודי,יעלה בחמישי לאקרנים.אבל כבר עכשיו הודיע במאי הסרט,דיויד פינצ'ר(מועדון קרב,שבעה חטאים) שהואהולך לצלם את שני ההמשכים ביחד גב אל גב.שני ההמשכים הם הנערה ששיחקה באשוהנערה שבעטה בקן צרעות,משמע, שביןההמשכים תהיה המתנה של שנה בלבד (אםלא פחות) ביןהסרטים.

"כן, אני בטוחה שאין לי עוד שום דבר בכיסים, אני גם לא יודעת למה זה כל הזמן מצפצף"השבוע גם יצאהטריילר החדש של באטמן,יחד עם השם הרישמי שלו בעברית,עלייתו של האביר האפל.אז הנה הטריילר בשבילכם עם תרגוםלעברית.

http://www.youtube.com/get_player
עולים השבוע

מיאוו,חתולה! לאסתם חתולה אלא חתול,וגם לא סתם חתול אלא החתול של שרק.החתול של שרק עולה השבוע לאקרניםומגולל את סיפורו של החתול במגפיים בגרסהשלמדנו להכיר בסרטי שרק.טלוויזיה

אם חשבתם שהגירושיםשל אשטון קוצ'רמדמי מור יגרורו אותו אחורה,אז צדקתם. קוצ'רוMTV החליטו להחיותאת סדרת המתיחות הישנה של קוצ'ר,פ'אנקד.סדרת המתיחות עובדת במתכונת הישנהשל סדרות המתיחות,אלא שכל המתיחות נעשות על סלבריטאיםשונים, שחקנים,זמרים, כוכביספורט ואפילו סתם פריס הילטונים למיניהם.

"היה לי משהו חשוב להגיד, אבל אז חשבתי על זה שאני צריך להשתין, אז שכחתי מה רציתי להגיד, מישהו זוכר?"
ואם חשבנו שדוקטורהו החדש לא יכול להיות יותר גרוע,אז מסתבר היום שכן.העונה הקרובה של הסדרה תהיה האחרונהבה תופיעה דמותה של איימי פונד,קרן האור בשתי העונות האחרונות שלהסדרה. גם בעלהרורי ידיר את רגליו אחריה.יוצר הסדרה החדשה,מופט, הודיעשהדמויות יעזבו את הסדרה החל מהעונה הבאה.הצעה קטנה למופט (אםבמקרה הוא קורא את הבלוג)תשאיר את איימי,תחליף את הדוקטור.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s